Dodany: 2010-09-28 08:54:51

Dla kogo kredyt budowlanyCzęsto nie dysponujemy wystarczającą ilością gotówki. Czasem zdarzają się w naszym życiu sytuacje, które wymagają inwestycji lub spłacenia pewnych zobowiązań. Gdy nie chcemy szukać źródła pieniędzy u rodziny, warto zastanowić się nad kredytem.

 

Kredyty mogą być różne – zwykłe, dewizowe, komercyjne czy hipoteczne. Chciałbym w tym rozdziale opisać ten ostatni kredyt. Kredyt hipoteczny możemy uzyskać na zakup mieszkania czy domu oraz na remont. Pieniądze możemy też przeznaczyć w wielu przypadkach na spłatę innych kredytów. Obecnie na rynku istnieje tak wielka konkurencja, że wybór nie będzie należał do najłatwiejszych. Reklamy przyciągają hasłami " od ręki"- nic bardziej mylnego.

 

To tylko tani chwyt, który szybko okaże się nie zgodny z prawdą. Kredyty hipoteczne mają różne określenia: pożyczka czy kredyt mieszkaniowy – to tylko niektóre z nich. Biorąc gotówkę hipoteczną jesteśmy zobowiązani zostawić wpis w księdze wieczystej. Pamiętajcie! Gdy kupujecie dom często po "okazyjnej" cenie, zobaczcie czy nie jest obciążmy właśnie taką hipoteką. W przyszłości może to Wam to przynieść wiele kłopotów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo kredyt budowlany
Nick: