Dodany: 2010-09-28 08:51:52

Na czym polega adaptacja projektu Budowa naszego domu wiąże się ściśle z wykupionym przez nas i zaprojektowanym przez architekt szczecin projektem domu. Jednak każdy nawet najlepszy projekt wymaga tzw adaptacji.

 

Adaptacja to prościej mówiąc akceptacja projektu przez klienta. Adaptacja projektu zakłada, że architekt szczecin dostosował możliwości projektu do lokalnych warunków czyli położenia światła,  ukształtowanie terenu czy nośność gruntu. Adaptacja może dotyczyć dopasowania jedynie fundamentów, jednak najczęściej adaptacja wiąże się z poprawkami w projekcie, które zawsze musi nanieść wybrany przez nas architekt szczecin.

 

Zmiany najczęściej dotyczą takich aspektów jak rozmieszenie okien, kąt nachylenia dachu czy dobudowa tarasu lub garażu. Pamiętajcie, aby zapoznać się z projektem. Najczęściej informacje na temat możliwych zmian zawarte są zawsze na początku projektu. Zapamiętajcie też, że każdy projekt jest opięty prawami autorskimi. Często jakiekolwiek poprawki muszą być zatwierdzone pisemną zgodą architekta. Najczęściej jednak architekci są dla nas przychylni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega adaptacja projektu
Nick: