Dodany: 2010-09-28 08:35:49

Na co zwrócić uwagę kupując działkęGdy zdecydujemy się już na to, że zaczynamy budować nasz dom, czeka nas szereg rzeczy, które będziemy musieli wykonać po drodze. Po pierwsze będzie wymagało od nas wielkiej cierpliwości to, aby przebrnąć przez stertę papierów, za którymi stać będziemy w urzędach.

 

Po drugie, budowa domu często wiąże się z kredytem, czyli kolejną papierkową robotą. Gdy jednak przebrniemy przez to wszystko cało, musimy zdecydować gdzie kupimy nasze nieruchomości Olsztyn. Najbardziej łakomymi kaskami są obecnie nieruchomości Olsztyn zza miastem lub jego obrzeżach. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę przy wyborze nieruchomości Olsztyn?. A więc jest tego całkiem sporo! Po pierwsze sprawdźmy wszystkie aspekty prawne. Sprawdźmy, co znajduje się obecnie na terenie działki, którą mamy zamiar kupić.

 

Pamiętajcie, że gdy chcemy nabyć działkę rolną, Polska Agencja Rolna ma prawo pierwokupu, a gdy uda nam się ją kupić musimy ją najpierw odrolnić. Zwróćcie także uwagę na zagadnienia lokalizacyjno-terentowe i uzbrojenie działki. To bardzo ważne, aby potem nie okazało się, że nasz dom nie będzie miał dostępu do wody bieżącej, ogrzewania czy prądu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na co zwrócić uwagę kupując działkę
Nick: