Dodany: 2013-03-27 13:01:41

 

Czym jest wentylacja pożarowaObecnie wszystkie budynki przeznaczone do użytkowania publicznego muszą mieć założoną wentylację pożarową, gdyż ma ona podobne zastosowanie jak oddymiacze, które służą oddzieleniu stref zadymienia od czystego powietrza.

 

Stosuje się je, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa w momencie pojawienia się sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu człowieka. Wentylacja pożarowa ma jednak inne zastosowanie i zasadę działania niż klimatyzacja Lublin. Wentylacja pożarowa służy obniżeniu temperatury w pomieszczeniu i wymianie powietrza z zewnątrz wykorzystując połączone kanały wentylacyjne, zaś klimatyzacja Lublin obniża temperaturę powietrza poprzez schładzanie go substancją chłodzącą i tylko wpływa na komfort i lepsze samopoczucie.

 

Wentylację pożarową można zastosować wszędzie tam, gdzie panuje wysoka temperatura połączona z zadymieniem. Na rynku istnieją firmy, które świadczą kompleksowe usługi związane z montażem i wsparciem technicznym fachowców, z branż: wentylacja, klimatyzacja Lublin, wentylacja pożarowa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest wentylacja pożarowa
Nick: