Dodany: 2013-03-27 12:59:50

 

Czym są nawilżaczeNie zawsze suche pomieszczenia są złe, ponieważ wszystko zależy od jego przeznaczenia. Biblioteki, które są jeszcze magazynem książek papierowych wymagają utrzymania powietrza w odpowiedniej suchości, gdyż zbyt duża wilgotność może spowodować rozkład papieru.

 

W pomieszczeniach domowych zaleca się używanie nawilżaczy, gdyż klimatyzacja Lublin nie zawsze zapewni odpowiednią wilgotność powietrza, szczególnie w zimowym okresie, ponieważ przy włączonym ogrzewaniu spada wilgotność, która sprzyja wysuszaniu śluzówek nosowych, a w konsekwencji powoduje infekcje dróg oddechowych, wysuszanie śluzówki gardła czy oczu.

 

Negatywne działanie suchego powietrza można zobaczyć w rozeschniętej drewnianej podłodze czy meblach. Aby tego uniknąć zaleca się stosowanie nawilżaczy powietrza. Klimatyzacja Lublin, w tym przypadku nie uzyska tak oczekiwanych efektów jak nawilżacze powietrza. Klimatyzacja Lublin to nieskomplikowane urządzenie, które ma prostą zasadę działania, zaś w przypadku nawilżaczy możemy spotkać bogatszą ofertę, gdyż na rynku występują nawilżacze ultradźwiękowe, dyfuzyjne, parowe czy ciśnieniowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są nawilżacze
Nick: