Dodany: 2013-02-27 12:24:41

 

Na czym polega filtracja na węglu aktywnym wodyZastosowanie węgla aktywnego jest bardzo szerokie i może dotyczyć różnych dziedzin życia. Powszechnie używane filtry na węglu aktywnym wykorzystywane są w kabinach prysznicowych, w celu oczyszczania powietrza, gdzie w procesie absorbcji zatrzymuje wszelkie zapachy i opary.

 

W kabinach samochodowych, również stosuje się filtry z węglem aktywnym, ponieważ usuwa zanieczyszczenia stałe, pyły, cząstki brudu, pyłki roślin oraz bakterie. Dodatkowa warstwa zawierająca węgiel aktywny pochłania szkodliwe gazy takie jak ozon, węglowodory oraz związki siarki i azotu nie dopuszczając ich do kabiny kierowcy. Nieocenione są również filtry, które powodują uzdatnianie wody warszawa.

 

Uzdatnianie wody warszawa, polega na usuwaniu nadmiernej ilości chloru, pestycydów czy różnych rozpuszczalników organicznych. Uzdatnianie wody warszawa za pomocą węgla aktywnego wykorzystywane jest w browarnictwie, w przemyśle czy oczyszczalniach ścieków, gdyż węgiel jest produktem naturalnym, całkowicie bezpiecznym dla zdrowia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega filtracja na węglu aktywnym wody
Nick: