Dodany: 2012-11-09 14:05:11

 

Czym jest geodezyjna obsługa nieruchomości Nieruchomości są dobrem, które wymaga obsługi pod wieloma względami. Jednym z nich jest bez wątpienia obsługa geodezyjna, polega ona na tym, że cała nieruchomość jest mierzona przez geodeta wrocław.

 

W swojej pracy geodeta wrocław często zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości z zakresu miernictwa. W skład tego typu usług mamy między innymi pomiary powykonawcze i tyczenie budynków. To bardzo ważne pomiary wykonywane standardowo i należycie. Bez nich nie jesteśmy w stanie wykonać poprawnie nawet jednego ruchu na budowie, ich realizacja musi przebiegać w sposób bardzo precyzyjny. Pomiar instalacji doprowadzających media do łatwych zadań nie należy, sam geodeta wrocław poświęca na tę czynność dużo czasu i przynosi to dobre efekty.

 

Obsługa nieruchomości jest czymś normalnym i w pełni wymaganym przez państwo, żadna nieruchomość nie może zostać postawiona bez pomiarów geodezyjnych ani kontrolnych ani wstępnych. Jeśli tak się stanie to będzie to nielegalne, bez obsługi geodezyjnej nieruchomość nie zostanie wliczona do planu zagospodarowania przestrzeni i do mapy zasadniczej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest geodezyjna obsługa nieruchomości
Nick: