Dodany: 2012-11-09 14:03:27

 

Mapy do celów projektowychMapy sporządza się do bardzo różnych celów, mają bardzo rozmaite zadania. Naczelnym jednak zadaniem i powinnością map jest umożliwienie orientacji w terenie, i to w stopniu bardzo dobrym.

 

W zależności od tego kim jesteśmy innej orientacji w terenie potrzebujemy, np. geodeta wrocław korzysta z map np. do celów projektowych. Są to mapy bazujące i w pełni kompatybilne do map zasadniczych. Przedstawiają konkretne zagospodarowanie danego terenu z jego wiernym przeznaczeniem, każdego elementu.

 

Bez kompatybilności do map zasadniczych mapy do celów projektowych nie byłyby w ogóle brane pod uwagę, nie byłyby legalne. Legalizację można zapewnić tylko przez adekwatność do norm prawnych wytyczonych przez państwo przestrzega geodeta wrocław. Mapy do celów projektowych są dobre i potrzebne na własny użytek do realizacji budów, to na ich podstawie wznosi się budowle toteż muszą być zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni tylko takie przejdą przez ręce urzędników wyznaje geodeta wrocław..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mapy do celów projektowych
Nick: