Dodany: 2012-08-17 11:07:32

 

Pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanieSprzedaż instalacji solarnych nie zmusza nikogo do podejmowania dodatkowych zobowiązań czy obowiązków na siebie. Jest to działalność związana w głównej mierze ze sprzedażą a nie dofinansowanie kolektorow slonecznych.

 

Można sobie spróbować pomóc samemu przez ubieganie się o dofinansowanie kolektorow slonecznych. Warto o nie wystąpić to zawsze się opłaca, a dofinansowanie kolektorow slonecznych w wysokości 49% jest jak najbardziej sensowne i jest siłą bardzo mocno wpływającą na nasze możliwości finansowe.

 

Firmy sprzedające instalacje solarne nie mają z tego tytułu żadnych obowiązków wykraczających poza standardowe wymiary sprawy. Jedyną pomocą z ich strony jest wystawienie dowodu zakupu instalacji solarnej takim dowodem jest najczęściej faktura poświadczająca dany zakup. To nic wielkiego, ale zawsze warto poświęcić temu nieco czasu i to więcej czasu. Załatwienie takiego dofinansowania to wypełnienie kryteriów biurokratycznych po same brzegi zgodnie z wolą instytucji nadrzędnych ze strony państwa i unii europejskiej. Nie są to wygórowane wymagania tylko zasadnicze przesłanki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie
Nick: