Dodany: 2012-08-17 10:56:47

 

Gdzie ubiegać się o dofinansowanie instalacji solarnejCały system wydawania dofinansowanie kolektorow slonecznych jest nieco złożony. Nie wszystko jest zależne od jednego organu decyzyjnego. Po pierwsze dofinansowanie kolektorow slonecznych otrzymujemy z funduszy unijnych przyznanych na dany rok według przyjętego budżetu na dane lata.

 

Unia nie wypłaca nam ich bezpośrednio przez swoje agencje toteż nie ma sensu po dofinansowanie kolektorow slonecznych udawać się do niekoniecznie właściwych miejsc, jest to pozbawione logiki absolutnie. W takim wypadku jedyne co pozostaje to udać się do słusznego miejsca jakim jest Ministerstwo Środowiska to ono w imieniu całej Unii Europejskiej udziela nam wypłaty ze środków przyznanych na ten cel ministerstwu z budżetu unijnego.

 

Ze wszystkimi dokumentami i formalnościami udajemy się do Siedziby ministerstwa w naszym miejscu zamieszkania, czyli do właściwego w tym celu wybranego podmiotu. W każdym mieście i województwie znajdują się siedziby ministerstwa środowiska. W nich składamy wszystko co potrzebne i czekamy na decyzję..

Nick: