Dodany: 2012-08-17 10:24:28

 

Systemy solarne jedno obiegoweTechnologia używana do produkcji kolektorów słonecznych w tym kolektory prozniowe nie jest specjalnie wybitną. Ciągle ulega polepszeniu, wchodzą nowe materiały, nowsze patenty, udoskonalenia, nowsze, często szersze zastosowania i bardziej obfite przymiarki, ciężar zmian przesuwa się powoli w stronę stosowania nowych materiałów, nowoczesnych w pełni użytkowych i funkcjonalnych na najwyższym zaawansowanym poziomie.

 

Możliwie nie osiągalnym i mało przystępnym dla większości z nas. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale to przez budulce użyte do budowy kolektory prozniowe uzyskuje się przepuszczalność i koncentrację ciepła w jednym tylko kolektory prozniowe. System jedno-obiegowy pozwala na jednokrotne wykorzystanie wchłoniętej energii słonecznej do celów grzewczych.

 

To niezbyt wiele możliwości wachlarz ten jest dość wąski. System taki to najlepsze możliwe rozwiązanie o średnim stopniu złożoności w kwestii konstrukcji i trzymania się. Systemy solarne jedno-obiegowe to wyjście idealne dla osób o niskim poziomie zamożności, albo takie które nie chcą wydawać więcej na kolektory..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Systemy solarne jedno obiegowe
Nick: